Eğitim


BMS Group tüm çalışanlarına geniş eğitim imkânları sunar. Her pozisyonun kendisini geliştirmek ve bir üst seviyeye taşımak için öğrenebilecekleri güncel mesleki konulardan, sektörel gelişmelerden ve kişisel gelişim metotlarından haberdar olması gerektiğine inanır.

BMS Group, hizmet sektörünün en iyi insan kaynağını yetiştirmek, gelişimi ve başarıyı sürekli kılmak vizyonu ile eğitim faaliyetlerini BMS Akademi çatısı altında gerçekleştirmektedir. BMS Group çalışanlarının yüksek performansları, meseleki ve kişisel gelişim ihtiyaçlarına özel hazırlanmış Eğitim Çözümleri ile desteklenmektedir.

Eğitim ve gelişim faaliyetlerimiz BMS Akademi tarafından yerel tedarikçiler veya şirket içi kaynaklar kullanılarak gerçekleştirilir.

  • Kurum içi oryantasyon,
  • Mesleki Standartlar,
  • İş Başı Eğitimleri

 

İnsan Kaynakları departmanına bağlı eğitmenlerimiz tarafından verilir. Personellerimizin kişisel gelişim ve ihtiyaçlarına dair özel olarak hazırlanmış eğitimler ise dış kaynak alımı ile gerçekleştirilir.

BMS Group ailesinin bir üyesi olarak işe kabul edilen personeller öncelikle kurum içi oryantasyona alınır. Bu süreci tamamlayan personellerimiz işbaşı eğitimleri, mesleki sertifikasyon eğitimleri ve görevlendirileceği projenin uygulandığı kurum oryantasyonları ile desteklenir.