İnsan Kaynakları


Kurumsal hedefimiz, BMS Group’un TAKDİR EDİLEN bir şirket olmasını sağlamak ve “BMS Group’un bir üyesi olduğum için mutluyum” şeklinde dile getirilen duygusal ve gerçekçi bir algı oluşturmaktır.

Müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak ve takdirlerini kazanmak üzere BMS Group merkez ve saha çalışanları “Hız, Sadelik ve Güven” prensipleri ile çalışmaktadır. Bu doğrultuda BMS Group’ta çalışmak isteyen adaylarda “Hız, Sadelik ve Güven” aradığımız ortak davranışlardır. Adaylarda aradığımız ortak özellikler ise; kendine güvenen, istekli, kararlı, iletişim becerisi yüksek, analitik düşünce yeteneğine sahip, ekip çalışmasına uyumlu ve değişime açık olmalarıdır.

BMS Group’ta, insana verilen değer nedeniyle, İnsan Kaynakları biriminin stratejik bir rolü vardır. Çalışanı geliştirmeye yönelik ve yenilikçi bir hareket tarzı benimseyen İnsan Kaynakları, BMS Group un hedefleri doğrultusunda diğer birimlerle işbirliği içinde, başarı odaklı ve güncel İnsan Kaynakları Programları’nı yürütür.

BMS Group İnsan Kaynakları tüm başvuruları gizlilik prensipleri içerisinde özgeçmiş veritabanında kaydeder ve 12 ay süresince muhafaza eder. Değerlendirme sürecimizde genel olarak;

Telefon mülakatı neticesinde olumlu değerlendirilen adaylar, “Yetkinlik Bazlı Mülakat“a katılım için davet edilirler. Bu görüşmede aranılan pozisyonlardaki yetkinlikler ile kişisel yetkinliklerin örtüşüp örtüşmediği değerlendirilmektedir.

Merkezi yönetim pozisyonlarımız için “İngilizce Seviye Tespit”, “Kişilik” ve “Analitik Düşünme ve Durumsal Ölçüm” testleri yapılmaktadır.

İlgili pozisyon için en uygun bulunan adaylar ile referans ve teklif sürecine geçilirken, süreçte devam edemeyen adaylara e-posta ve telefon ile bilgilendirme yapılmaktadır.

BMS Group ailesinin bir üyesi olan personellerimiz;

  • Performans Gelişimi,
  • Terfi Standartları,
  • Ücretlendirme,
  • Prim Sistemi,
  • Aidiyet Geliştirme

 

gibi Profesyonel Kariyer Uygulamaları ile desteklenerek hem vizyonel gelişimlerine katkı sağlanır hem de liyâkatı ve başarıyı esas alan İnsan Kaynakları Stratejileri ile Müşteri Memnuniyetlerimiz garanti altına alınır.

Siz de her gün gelişen ve büyüyen bu mutlu ailenin bir üyesi olmak istiyorsanız Özgeçmişinizi alttaki form ile bize ulaştırabilirsiniz;